Hangi Beden Almam Gerektiğini Bilmiyorum, Ne Yapmalıyım?

Ölçü Tablolarını Kullanarak Size Uygun Bedeni Bulabilirsiniz. Ayrıca; Bize Ekranınızın Sağ Alt Köşesindeki ''Canlı Yardım'' Yazan Pencereden Online Mesajla veya info@hateko.com'dan Mail Yoluyla Ulaşarak Boy - Kilo veya Ceket - Pantolon Ölçülerinizi İletirseniz, Size Uygun Olacak Bedeni Söyleyebiliriz. Ayrıca İki Yönlü Ücretsiz Kargo ile Değişim ve İade Yapabileceğinizi Hatırlatmak İsteriz.

Ödeme Yöntemleriniz Neler?

hateko.com Üzerinden Yapacağınız Alışverişlerde Kredi Kartı - Kapıda Ödeme ve Havale Yöntemi ile Ödeme Yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme Yöntemi Sadece Türkiye içi Gönderilerde Geçerlidir!

Kredi Kartı Ödemeleriniz Payu Türkiye Altyapısı ile Güvenli bir Şekilde Yapılmaktadır. Kredi Kartı Ödemelerinizde Tek Çekim Olarak İşlemlerinizi Yapabilirsiniz. Taksitli Ödeme İmkanı Yoktur.

Kapıda Ödeme ile Seçeceğiniz Kargo Şirketine göre Farklı Ödeme Tipleriniz Olacaktır. Mng Kargo Aracılığı ile Kapıda Ödeme Yapacaksanız Kredi Kartı Tek Çekim veya Nakit Olarak Ödemelerinizi Yapabilirsiniz. Ptt Kargo ile ise Sadece Nakit Olarak Ödemelerinizi Yapabilirsiniz.

Ayrıca Havale ile Ödeme Yapabilirsiniz. Havale ile Ödemeler için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz. Havale, Eft, Swift, Western Union ve Transferwise ile Ödemelerinizi Yurtdışından da Yapabilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargolanır?

Trikolar Hariç Ürünlerin Tümü Stokta Hazırdır ve İş Günleri Saat 16.00'a Kadar Vereceğiniz Siparişler Aynı Gün Kargoya Teslim Edilecektir. Ptt Kargo ve Yurtdışı Gönderimler için ise Saat 14.00'a Kadarki Siparişler Aynı Gün Kargoya Teslim Edilir.

Stil Seçenekleriniz - Kalıplarınız Nasıl?

Slim - Klasik - Super Slim - Casual ! Hateko'dan Her Vücut Tipine, Her Zevke Göre Kalıplar. Ürünlerin Altında Ölçü Tablolarını İnceleyip, Kalıplar Hakkında Detaylı Bilgilere Ulaşabilirsiniz.

Hateko Ürünlerini Görmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

info@hateko.com'a Yaşadığınız Yeri Belirtirseniz, Sizi En Yakın Hateko Bayisi'ne Yönlendirebiliriz.

Hateko Alışveriş Memnuniyeti Nedir?

Hateko; Ürünlerini Dünyanın ve Türkiye'nin En İyi Kumaşçıları ve En İyi Üreticileriyle Çalışarak Beğeninize Sunar. Hateko'dan Aldığınız Ürünlerin Kalitesi, İşçiliği ve Kalıpları; Sizi Her Giydiğinizde Memnun Edecek, Az ama Öz Alışveriş Yapan Beylerin Vazgeçilmezi Olacaktır. Bu Memnuniyeti Sağlamak Adına; Size Satış Öncesi ve Sonrası Özel Hizmetimizi Sunuyoruz.