Temmuz Ayı Giyim Önerileri

Temmuz Ayı Giyim Önerileri

Merhaba;

Temmuz; yazın ortası... Kimisi için tatil zamanı, kimileri için düğün dernek, kimileri için ise hava sıcaklığı dışında normal hayatına devam etmek demek.

Yaz aylarında giyinmek; üstümüzde az sayıda parça olmasından dolayı, daha rahat gibi görünür. Fiziksel aktivite olarak bu doğrudur; sadece bir iki parça giyinip dışarı çıkabiliriz, ancak çeşitlilik açısından durum farklıdır.

Kışın bir paltoyu veya kazağı her gün veya gün aşırı giyebilirsiniz. Şık bir atkı veya çok sevdiğiniz bir kaç parça kazak ile tüm kışı geçirebilirsiniz.

Ancak yaz aylarında, özellikle de Temmuz'da sadece bir adet üst giymeniz yeterli olacaktır. Davetlerde bile, cekete ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu yüzden seçeceğiniz gömlek, tişört, pantolon ve şortlar amacınıza yönelik ve tüm yaz boyunca size yetecek çeşitlilikte olmalı.

Yaz koleksiyonumuzdan size önerebileceğimiz ürünlerle hem bu çeşitliliği sağlayacak, hem de rahat kıyafetlerle şık bir görünüme sahip olabileceksiniz.

Öncelikle üstünüze, hem iş günlerinde hem iş dışı zamanlarınızda giyebileceğiniz gömlekler önereceğiz.

Kısa kollar, % 100 pamuk veya keten gömlekler, canlı renkler. 

Kısa kol klasik kesim gömleklerle sıcak yaz aylarında oldukça rahat edebilirsiniz. 

 

Pembe % 100 pamuk oxford gömleklerle ise vücudunuz nefes alacak ve canlı renklerle yaza uyum sağlayacaksınız.

 

Pamuk, tencel ve keten pantolonlar; rahatlıkları ve canlı renkler ile yazın hem kullanışlı hem de farklı amaçlara uygun bir şekilde giyinmenizi sağlar.

İş yerinizde veya bir davette gömleğinizle beraber şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

gri pamuk kanvas keten pantolon

Ya da tişörtünüzle giyip, isteğinize göre paçalarınızı kıvırıp da giyebilirsiniz.

Bej rengi tencel kumaşlı chino pantolon adeta yaz ayları için yapıldı. Tencel, pamuğa göre daha yumuşak, parlak ve sağlam bir kumaştır. 

bej chino kanvas keten pantolon

Bej rengi ise yazın kullanılan tüm renk ve tonlarıyla uyum içindedir.

* Tüm ürünlerde geçerli ''İki ürün alana, ikincisi % 30 indirim kampanyası'' ile uygun fiyata doğru bir alışveriş yapabilirsiniz.

- Bize, ekranın sağ altındaki menüden seçerek, dilediğiniz iletişim kanalı ile ulaşabilirsiniz.