Yaz Ayları için Kısa Kol Gömlekler

Yaz Ayları için Kısa Kol Gömlekler

Türkiye; konumu ve coğrafi yapısı itibariyle tüm mevsimleri hakkıyla yaşayabileceğiniz, her yöresinin, mevsimleri kendine has koşullarda geçirdiği güzel bir Akdeniz ülkesidir.

Yaz ayları ise Kuzey Yarımküre'de olmamızdan dolayı, Haziran'dan Ağustos'a kadar sürer. Yayla ve dağlık bölgelerde daha ılıman geçse de nüfusun yoğun olduğu yerlerde güneşe kurşun sıktıracak kadar sıcak geçirdiğimiz yaz aylarında, günlük hayatımıza devam ederken; hem sağlık hem de rahatlık açısından, diğer bir çok hususun yanında giyimimize de dikkat etmeliyiz.

Vücudun nefes almasına izin veren kumaşlar, kısa kol ve paçalar, bol kesim kıyafetler, şapka, rahat ayakkabı ve terlikler sıcak havalarda sizi rahatlatacaktır.

Koleksiyonumuzdan yaz günleri için size önerebileceğimiz kısa kol gömleklerimizin tümü klasik kesimlidir. Rahat ve geniş kalıplı kısa kol gömlekleri hem iş hem de günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

 

Takım elbise gömlekleri kumaşlarımız; pamuklu içeriği ile hem nefes alır, hem de kolay ütülenip zor kırıştığı için günlük koşuşturmanızda üstünüzde düzgün bir şekilde durmaya devam eder.

Ayrıca cepli olması, yazın mont, hırka gibi bize fazladan cep imkanı sunan parçaları giymediğimiz bu mevsimde, pratik bir kullanım sunar.

Ayrıca %100 Saten Pamuk ve Kareli desen seçenekleriyle, kısa kol gömlekler tüm yaz boyunca, doğru giyinmek isteyenlerin gözdesi olacaktır.

 

 

*Kısa Kol Gömlek koleksiyonuna gitmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

** Tüm ürünlerde geçerli ''İki ürün alana, ikincisi % 30 indirim kampanyası'' ile uygun fiyata doğru bir alışveriş yapabilirsiniz.

- Bize, ekranın sağ altındaki menüden seçerek, dilediğiniz iletişim kanalı ile ulaşabilirsiniz.