-

-

Bir Ciddi Eylül Meselesi

Şen şakrak yazın durgun, solgun, hatırşinas ortanca kardeşi sonbahara da kavuştuk şükür. Henüz varlığını tam olarak hissedemesek de ayak seslerini duyuyor olmak bile yeterli bizim için. Neticede Sonbahar bu, kardeşleri yaz ve kış kadar baskın olamaması doğası gereğidir.. 

Sonbaharın renkleri de kendine benzer. Ama Eylül'ünkiler bir başka.Tıpkı Eylül ayında bir bir değişen renkleri doğanın vitrininde görmeye başladığımız gibi, moda haftaları, dergiler, vitrinler, gazeteler ve sokaklarda da kıyafetlerin renklerinin değişimine şahitlik ederiz   -Evet!

  

 

Bu sezon için özellikle Paris ve Milano gibi yüksek moda kokan şehirlerin erkek moda haftalarından bizler için tüyolar yakaladık.Ve onları Hateko süzgecinde filtreleyip sizlerin damak tadına uygun hale getirmeye çabaladık. Bon appetit!


Hem erkek hem kadın tüm moda dünyasına yön veren beş büyük moda evinden çıkan parçalar erkeklere bu sonbahar kış için bolca rahatlık öngörüyor. Çizgi dışı bol kesim kadife takımlarla keskin hatlı erkek bedeni silüeti yumuşatılmış, bol pofuduk montlarla tam anlamıyla hatları silinmiş.


 Dolce Gabbana Sonbahar Kış  2017 2018 Erkek Koleksiyonu


Desenli paltolarla dış giyimde çeşitlilik ayyuka çıkarken,   bir süredir kadın moda dergileri ve sokak stillerinden davetlere en gözde parçalardan bir tanesi alan "pijamalar" eril podyumlara da sıçramış durumda. Birbirinden parlak, desenli, ince işçilikli kumaşlarıyla pijama yanılgısını attırmaya kararlı görünüyorlar.

1. Versace2. Salvatore F.                                                           3. Louis Vuitton


Biz ise bu çılgın podyum görünümleri arasından sezonun öne çıkan renk tonlarını, desenlerini ve kalıplarını ayıklıyoruz. Bordo sonbahar ile kolayca özdeşleşebilen, eylül meselesinin en büyük elemanlarından biri. Fakat tek bir tonda değil!

                                                                     

Podyumda Pişer Bize Ne Düşer

 Geniş bir yelpazede gri tonlarının kullanılması ve ince çizgili kumaşların varlığı da markamızla özdeşleşen podyum ayıklamalarından. Her sezon ve dönemde bulunan italyan yaka ceketler ile lacivert ve siyahın hakimiyeti ise sürüyor.

Üç Parça Yelekli Gri Takım Elbise

Üç parça yelekli ve kendinden nokta desenli gri takım elbise hem sezonun dış giyim ürünleriyle rahatlıkla eşleşecek hem de köstekli saatten kol düğmesine uzanan bir paralelde aksesuar açısından size geniş bir uygulama alanı sunuyor olacak. 

Super Slim Fit Tek Düğme Bordo Takım Elbise

Ve işte Hateko bordosu! Slim fit kalıbı, italyan yaka, tek düğme ve tek yırtmaçlı bu takım elbise belki podyumlardan gelmedi ama gitse orada oluşunun sorgulanmayacağını garanti ederiz.


Bordo Oxford Gömlek

Yüksek kaliteli orta kalınlıkta pamuklu bir dokuma kumaş olan oxford, her Eylül'ün gözdesi Bordo ile buluştu. ister takım elbiselerinizi ister ceketlerinizi Oxford kalitesi ile tanıştırın. Harika slim fit kalıbı, cepsiz dikimi ve kaliteli işçiliği ile şıklığı uzaklarda aramayanlara!

 


Ekose Kruvaze Ceket

Ekose; moda yeryüzüne inmeden önce de buradaydı. Desenin kökeni geleneksel İskoç eteği olan kilt'e dayanıyor. Bordo Ekose Kruvaze Kapatmalı Ceket ise 6 drop slim fit kalıbı, tek yırtmaçlı kesimi, yumuşak dokunuşlu kumaşı ve dayanılmaz fiyatı ile başka bir gelenekten geliyor

Bebek Mavisi Takım Elbise Gömleği

Kolay kolay kırışmayan, kırışsa bile kolay ütülenen, pamuklu kumaşı ve harika kalıbıyla bebek mavisi renginde takım elbise gömleği. 

hateko.com' un Farkı Nedir?

     1

Geçtiğimiz sezon ürünlerine uygulanan indirim ve genel kampanyalarla Hateko.com' da kendi moda rüzgarınızı estirebilirsiniz.

    2

Üstelik bahar ve yazlık ürünlerde %25 sezon sonu fırsatıyla! İki farklı ürün alışverişinizde 2. ürünü % 30 indirimli alabildiğinizi ve kampanyaların birleşebildiğini de hatırlatalım.

    3

Ayrıca sadece bir dakikanızı ayırarak Hateko.com' a üye olabilir, size özel tanımlanan indirimlerden ve 30 lira üzeri ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

   4

Son dakika karar verenlerin yardımına aynı gün kargo imkanı koşuyor!