Ağustos Ayı Giyim Önerileri

Ağustos Ayı Giyim Önerileri

Merhaba Hateko Blog Okuyucuları, 

Merhaba Ağustos Ayı,

Yaz mevsimi akla ilk olarak güneşi, denizi, tatili getirse de yüzünü kadim Anadolu'ya dönen herkes bilir ki yaz demek; düğün de demektir. Hatta birkaç senedir yaz aylarına denk gelen dini bayramlar sayesinde bayram demek de oldu.

Düğün ve bayramların yarattığı tatlı telaş bir yana dursun, genelde kafalarımızı iki ayrı soru meşgul eder; düğünde/ bayramda ne giyeceğiz, geline/ damada ne takacağız.    

Gelin ve damat için kıyafetin ne olacağı derdi yoktur. Ancak davetliler için durum farklıdır. Kimi zaman seçim yapmak can sıkıcı bile olabilir. Keza bayramlar da giyinmek açısından en az düğünler kadar ciddiye aldığımız bir dönem. Hal böyle olunca giyinmek de bir çeşit eziyete dönüşebiliyor...

Gelin sizin için bu sorunu çözdüğümüzü ilan edelim. En azından Ağustos ayı için halihazırda koleksiyonumuzda yer alan, yazın katılacağınız her türlü davet için biçilmiş kaftan beyaz altınlarımıza * göz atalım. 

Hateko pamuk ceketler harika kalıpları, kullanışlı renkleri, nefes alan yapılarıyla sizi büyük zahmetten kurtaracaklar.

Her ne kadar bir kaç sezondur hem erkek hem kadınlar için mevsimleri, kumaşları, dokuları karıştırarak kulanmak yüksek moda tarafından ısrarla dikte ediliyor olsa da biz duruşumuzu bozmayıp klas ve klasik çizgimizde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.Yazlık kumaşlar yazlık kumaşlarla, birbirlerine uyum gösterdiği uzun yıllar boyunca defalarca kanıtlanmış dokuları birbirlerine eklemeye devam edelim.

Ama pek tabii kendimize uygun parçaları almayı ihmal etmeden. Mesela bu sezonun favori renkleri Marin esintili yani mavi, lacivert, indigo mavisi (çivit mavi) gibi deniz çağrıştıran renkler. Beyazla, bejle, kemik rengiyle ve kırmızın sıcak tonlarıyla doğal bir uyum yakalayan bu renkler sadece sezonluk favoriniz değil her daim gardırobunuzun müdavimlerinden olabilir.

Marin; fransızca kökeni denizci anlamına gelen, 3 ana renkten ve bir ana desenden oluşan içinde deniz, denizci, tekne, yelken, gemi konsept ve figürleri bulunduran moda ve dekorasyon akımıdır. Yaz mevsiminde olduğumuzu neredeyse vitrinlere marin teması gelince anlarız.

Kaliteli bir işçiliğe ve zevkli detaylara sahip Hateko pamuk ceketler 3 farklı model ve 9 farklı renk seçeneği ile mağazalarımızda, bayilerde ve internet sayfamızda beğeninize sunulmuş bulunmaktadır. 

Hateko.com 'da devam eden kampanyanlarla farklı kombinler yapabilme imkanınız da var.


Eğer marin akımına teğet geçmek isterseniz; Hateko chino pantolonlarla ya da dar kesim kanvaslarımızla pamuklu beyaz,mavi, lacivert gömleklerimizi yumuşak deri loaferlar ile eşleştirerek tarzınıza,yaşınıza ve bütçenize uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 Ağustos boyunca katılacağınız düğün ve davetlerde bu ipuçlarını kullanarak istemsiz de olsa koyulaşan cilt tonunuza tatilde bronzlaşmış havası verebilirsiniz.

Pek tabii Ağustos sonu itibariyle başlayacak olan Kurban Bayramı'nda tatile gidecekler, yahut evlerinde aileleri ile vakit geçirecekler de aynı tavsiyeleri uygulayabilirler.

 

 

Hateko Datce Lacivert Pamuk Ceket, Hateko Bej Chino Pantolon , Hateko Kare Nakış Desenli Mavi Bej Gömlek

 

Bunlara ek olarak da, hem devam eden yaz sezonunda hem de gelecek olan sonbahar kış sezonunda lacivert ve siyahı beraber kullanmanın oldukça revaçta olacağını bizden duymuş olun. Kıyafetlerinde açık renkler tercih etmeyenler için bu ikili kurtarıcı olabilir. 

 

3 gömlek alın, 2 ödeyin.

%100 pamuk gömleklerimiz de elli dokuz liradan başlayan fiyatları, klasik ekoseden, kareliye modern eğilimli kuş desenlerine kadar farklı renk ve model çeşitliliği ile pamuk ceketlerimizin içinde yerlerini almaya can atıyorlar.

İki farklı ürün alışverişinizde 2. ürünü % 30 indirimli alabildiğinizi hatırlatalım.

Ayrıca sadece bir dakikanızı ayırarak Hateko.com' a üye olabilir, size özel tanımlanan indirimlerden, alışveriş yaptıkça kazanacağınız puanlardan ve 30 lira üzeri ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ve unutmadan ekleyelim, son dakika karar verenlerin yardımına aynı gün kargo imkanı koşuyor!

İyi eğlenceler , keyifli alışverişler...

 

*Tekstil üreticileri ve özellikle Çukurova halkı tarafından kendileri ve ülke için maddi manevi değerli olması hasebiyle pamuk bitkisi için kullanılan yaygın bir deyiştir.