Baharın İlk Yansımaları

Baharın İlk Yansımaları

  Doğa için yenilenmenin sembolü olan ilkbahar, hateko' da yeni takım elbise koleksiyonuyla kendini gösteriyor.

Yatay ve dikey çizgilerden oluşan, sıklığına ve doğrusallığına göre isim değiştiren ekose; 90'lardaki büyük patlamasından bu yana etkisini sürdürüyor.

Ekose denildiğinde akla ilk oduncu gömlekleri geliyor olsa da özellikle bugünlerde ince ve kalın çizgilerden oluşan gri tonlarla buluşan ekose ceket, pantolon ve takım elbiseler başı çekiyor.


Her dönemin trendi

Her sezon popülerliğini koruyan ve tercih edilen ekose, özellikle bu sezon hem erkek hem kadın giyim koleksiyonlarında yine yükselişte. 

Ceket, takım elbise ve gömleklerdeki önlemez bu hakimiyeti hateko erkeğini de seçim yapmaya zorluyor.

Fakat geniş ekose desen seçeneği sunan koleksiyonuyla o, bu zorluğun üstesinden geliyor.
Koyu griden maviye uzanan renk skalası ve farklı boyutlardaki ekose desenleriyle şehrin her köşesine uyum sağlıyor.Etimolojik olarak Fransızca ve İskoçça'dan türeyen ekose, İskoç klanlarının kullandıkları kilt (geleneksel iskoç eteği ) desenlerinden meydana gelmiş olsa da moda sahnesinde uzunca bir süredir ceketlerde hükmünü sürdürüyor.

Ekoseyi, hateko erkeği gibi takım elbisenizin ceketinde kullanabileceğiniz gibi, özellikle gömlekler başta olmak üzere birçok aksesuarınızda da kullanabilirsiniz.

''Büyük Kareler Desen Sevmez'', Diyenler

% 100 pamuk oxford dokuma gömlekler ile birlikte kullanılan geniş ekose desenli ceketler hateko erkeğine kendinden emin bir görüntü çiziyor.

''Büyük Kare Ceketin, Küçük Kare Gömleğin'', Diyenler

% 55 pamuk % 45 polyester küçük kareli ekose gömlekler ile kullanılan geniş ekose desenli ceketler hateko erkeğinin dengeli haline göz kırpıyor.

''Ekose Gömlek Tek Başına Yeter de Artar'' , Diyenler

% 100 pamuk, yumuşak renklerdeki ekose gömlekleri tek başına kullanan hateko erkeğinin yalın ve sade haliyle hem şık hem rahat olabileceğini kanıtlayarak iddialı yapısını öne çıkarıyor.


Şehrin renklerinde yün kumaşlı ekose takımlarıyla göze çarpan hateko erkeği trendlere kapılıp kapılmadığını sezdirmeden yaşantısına devam ediyor.

Bir Ciddi Eylül Meselesi ve Pittion Uomotion isimli blog yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi Ekose ceket ve takımları sonbahar kış sezonunda bolca gördük ve bu sezonda görmeye devam edeceğiz.

Yeni ve eski koleksiyonlarımızı incelemek ve satın almak için aşağı tıklamanız yeterli olacaktır.

Hateko Whatsapp hattından veya hateko.com'daki yardım kanalından sorularınızı yöneltebilirsiniz.