Tencel & Pamuk - Keten Pantolon Zamanı

Tencel & Pamuk - Keten Pantolon Zamanı

İş ve günlük hayatta, kumaş ve yün pantolonlar, güneşli havalarda, daha az resmi giyinilen işyerlerinde ve canlı renkler tercih edildiğinde yerini pamuk içerikli pantolonlara bırakıyor.

Astarsız kullanıma uygun olmaları, nefes alan yapıları ve renkleri daha parlak gösteren yapılarıyla size her gün şık bir görünüm verecekler.

Pamuk Pantolon koleksiyonumuzda Tencel içerikli kumaşıyla Tencel Chinolar yer almakta. Tencel; pamuğa göre daha yumuşak, parlak ve sağlam yapısıyla rahat kıyafetlerin ve güzel görünümlerin aranılan kumaşı. 

siyah pantolon siyah pamuk keten pantolon

Siyah Tencel Chino'yu ister gömlek ve ceketinizle davetlerde, isterseniz de tişörtünüzle günlük hayatta kullanabilir; paçalarını kıvırarak spor bir görünüme sahip olabilirsiniz.

gri pantolon

Açık tonlarda tercih edeceğiniz bir pantolonla güneşli günlerde rahat eder, canlı renklerle uyumlu bir şekilde giyebilirsiniz. Açık Füme Chino Pantolon ile tüm renkleri birlikte kullanabilirsiniz.

*Chino koleksiyonuna gitmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

** Tüm ürünlerde geçerli ''İki ürün alana, ikincisi % 30 indirim kampanyası'' ile uygun fiyata doğru bir alışveriş yapabilirsiniz.

- Bize, ekranın sağ altındaki menüden seçerek, dilediğiniz iletişim kanalı ile ulaşabilirsiniz.